حرف های دوران نامزدی

حرف های دوران نامزدی

انگار محبت کردن رو بلد نیست چیکار کنم؟

پرسش: من دو ماهه عقد کردم شش ماه هم نشون بودم البته به خاطر فوت اقوام عقدمون عقب افتاد نامزدم بعد از عقدمون هیچ تقاضای جنسی از من نداشته فکر میکردم بعد عقد حداقل راجع بهش صحبت بکنه تا به یه سری تفاهما برسیم ولی هیچ حرفی نزده. رابطمون مثل خواهر و برادر شده راستش نگرانم من هم هر کاری میکنم نمی تونم خودم در این مورد پیش قدم بشم چند بار غیرمستقیم بهش گفتم که ما باید بیشتر کنار هم باشیم تا صمیمیتمون بیشتر بشه ولی انگار متوجه منظور من نمیشه چند بار پیام عاشقاته بهش دادم در جواب فقط نوشت پیاما قشنگ بود اصلا انگار بلد نیست محبت بکنه راستش خیلی پسر خوبیه اطلاعات عمومی بالایی هم داره ولی نمیدونم چرا در این مورد این جوریه . راستش همه صحبت هامون شده در مورد مسایل کاری نامزدم هر وقت حرف میزنیم از کارش و اهداف کاریش صحبت میکنه واقعا خسته شدم من خودم هم شاغلم ولی اصلا در مورد کارم باهاش صحبت نمی کنم.

حرف های دوران نامزدی

از ازدواجم پشیمانم

پرسش: دختری23هستم، حدود 9ماه از زمان عقدم میگذره ولی از همون شب نامزدی از ازدواجم پشیمونم، نسبت فامیلی نزدیک با همسرم دارم و این مسئله در تصمیم گیریم نقش بزرگی داشت. من لیسانس مهندسی دارم و از لحاظ خانوادگی شرایط خوبی دارم،ولی همسرم دیپلم داره و در شهر دیگه ای کار میکنه،اگه بخوام واقع بین باشم هیچ کدوم از شرایطی که یه پسر وقتی میره خواستگاری رو باید داشته باشه نداشت، میتونم بگم از روی ترحم بهش جواب مثبت دادم،البته خیلی منو دوست داره و به قول خودش داره همه تلاششو میکنه ولی حسی که باید رو بهش ندارم،من نمیدونم باید چیکار کنم،حدود دو سال با این حسم جنگیدم و نمیدونم که باید با همسرم عنوانش کنم یا نه.

حرف های دوران نامزدی

رفتار همسرم سرده

پرسش: نامزدم پسری 30 ساله هستن. از ابتدای آشناییمون حس میکردم ایشون به من حسی ندارن در صورتی که خودش بهم پیشنهاد داد و اصرار داشت و زیاد سنتی نبود ازدواجمون. یعنی من بعد از دوبار خواستگاری جواب مثبت دادم بهش. اکثر مواقع این من هستم که واسه دیدنش برنامه ریزی میکنم، کنارم که میشینه سعی میکنه با فاصله بشینه، بعد چند روز امروز همو دیدیم حتی نیومد جلو باهام دست بده. روزی نهایت دوبار باهم تلفنی صحبت میکنیم اونم خیلی کوتاه. واسش پیام محبت آمیز میفرستم ولی هیچ جوابی از ایشون نمیاد. اصلا این رفتارهاشو درک نمیکنم. نمیدونم چیکار کنم. اوایل فکر میکردم اشکال از منه که خیلی سختگیرم و خودم زیاد محبت ندارم بهش. الان یه مدته تلاش میکنم که روابط بهتر بشه ولی اون تفاوت زیادی نکرده نسبت به قبل. هنوزم هیجانی واسه بودن با من نداره و توجهش خیلی کمه. رفتم پیش مشاور یه جلسه ولی واسه دفعه بعدش خواستن ایشون هم باشه که موافقت نکرد. منو همراهی کنه. داره فکر جدایی میفته به سرم. چکار کنم؟

حرف های دوران نامزدی

از انتخابم پشیمونم! چیکار کنم؟

پرسش: 30 سالمه و تازه دو ماه هستش که ازدواج کردم، البته ازدواجم کاملا سنتی بود و طی یک هفته آشنایی باهم عقد کردیم ولی بعد از ده روز از این کار خودم پشیمون شدم و انگار تمام دنیا رو سرم خراب شد که چرا اصلا ازدواج کردم و اصلا چرا با این آدم و چرا سنتی؟ ادامه سوال :من با خانومم 12 سال اختلاف سنی داریم و اون تازه یه دانشجو هستش و من دارم برای آزمون دکترا خودمو آماده میکنم و در کنار اختلاف سنی از لحاظ ظاهری هم همیشه دچار تردید هستم چون اون یه دختر با ظاهر معمولی هستش ولی برای من ظاهر خیلی مهم هستش اولش برای من اولویت ظاهر انقد که الان مهم شده اهمیت نداشت ولی الان دارم دیوانه میشم که چرا با این دختر ازدواج کردم این در مورد وضعیت خانوادگیش هم همینطور هستش چون یک هفته قبل آشنایی اصلا به سبک زندگیشون توجه نکردم اما بعد ازدواج میرفتم خونشون تو سر خودم میزدم که چرا با چنین خانواده سطح پایینی ازدواج کردم دختره خیلی خوبه مهربونه و اهل نماز و خدا ولی من دوس دارم طرفم امروزی باشه و به خودش برسه و آزاد بگرده ولی اون از کوچیکی محدود بود و این دو ماهی که ازدواج کردم همش تو فکر اینم که تیپ و ظاهرشو عوض کنم و به شکلی که خودم دوس دارم در بیارم دیگه خسته شدم این مساله کار و تحصیل منو دچار مشکل کرده.

حرف های دوران نامزدی

از رفیق بازی هاش خوشم نمیاد

پرسش: من حدود 8ماه هست که عقد کردم و هنوز عروسی نکردیم. چندبار شده که ما با دوست های همسرم بیرون رفتیم و من حرفهای خوبی از اونها نشنیدم و هر دفعه دوست های همسرم چه دختر چه پسر باعث سرد شدن رابطمون و دعوا و بحث میشن.و وقتی به همسرم میگوویم که رابطه ها و دوستان دوران مجردی تو باعث دعوای ما میشن ناراحت میشه و بعد میگوید که به من تهمت میزنی. من باید چه واکنشی نشان بدهم لطفا راهنمایی کنید.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

رابطه جنسی
برا جلوگیری طبیعی سریع قبل ازانزال مردبایدسریع بیرون بکشه ...

دیروز

آتلیه عکس و فیلم رامان
طولانی کار و تحویل میدن نظرمون منفیه راجب این آتلیه...

دیروز

آیا 15 سال اختلاف سنی بین زن و شوهر مانع خوشبختی است؟
سلام دختر ۱۹ سال هستم وعاشق مردی شدم که ازمن ۱۵ سال بزگتره اما...

4 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...