1 436

گروه تشریفات مجالس پلک

---

اقدسیه

شماره تماس
درخواست قیمت

معرفی گروه تشریفات مجالس پلک

گروه تشریفات پلک بعنوان اولین پایه گذار رشته طراحی و برنامه ریزی مجالس و تشریفات در ایران (weddingplanning) کار خود را در سال 1373 آغاز نمود و پس از مدت زمانی کوتاه پایه گذار سبکی نوین در امور تشریفات، طراحی و برنامه ریزی مجالس گردید.

با عضویت در باشگاه مشتریان پلک از تخفیفات و آفرهای ویژه مجموعه رستوران های بین المللی و کترینگ های زنجیره ای ما در تهران و لواسان برخوردار شوید.

به لحاظ تنوع سعی نموده ایم همواره در موازات جدید ترین دیزاین روز دنیا، مجموعه ای از جدیدترین متد طراحی و دیزاین مجالس را با تکنولوژی روز دنیا گرد هم آورده و در ایران اجرایی نماییم .

به لحاظ تنوع سبک طراحی و دیزاین، کارشناسان هتلداری و تشریفات مجموعه هر فصل یک دیزاین و طراحی جدید را به آرشیو مجموعه اضافه می نمایند.

میزبان های پلک از مجرب ترین دانش آموختگان رشته هتلداری انتخاب گردیده ا ند و در بالاترین سطح استاندارد پذیرایی، میزبان میهمانان گرامی شما می باشند.

مشتری مداری و احترام به میهمانان اصل جدایی ناپذیر پلک می باشد و این را نیز میدانیم مشتری بهترین و گرانبهاترین میهمان ماست و با انتخاب پلک لطف بی پایانی به مجموعه می نماید، پس برماست تا با سرویس مدرن و بینظیر و غذایی با کیفیت و لذیذ قدر دان لطف او باشیم.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اجرایی برگزاری مراسم شما و مشاوره با تشریفات پلک تماس بگیرید و یا درخواست قیمت کنید.

سابقه عضویت در وب سایت نوعروس

486 روز

نظرات کاربران در مورد گروه تشریفات مجالس پلک


نظر می دهم
  • نامشخص 18 فروردین 1400ساعت19:12

    من ۸۸/۸/۸ عروسیمو با گروه پلک برگزار کردم و نامبر وان بود و خوشحالم که هنوز فعال هستید

با معرفی نوعروس به گروه تشریفات مجالس پلک می توانید از تخفیف های حین قرارداد برخوردار شوید.
لطفا کمی صبر کنید...