خرید لوازم آشپزخانه برای جهیزیه بسیار مهم است. خرید وسایل کاربردی تر در آشپزخانه مانند سرویس پلاستیک جزو مواردی است که باید در آن به خوبی دقت کنید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

اگر برای صرفه جویی در پول تان سراغ جنس های ارزان بروید یا به خاطر رنگ مورد علاقه تان مجبور شوید جنسی که باب میل تان نیست را انتخاب کنید بعدا پشیمان خواهید شد.

برای انتخاب سرویس مناسب جهیزیه کافیست چند نکته را به خاطر داشته باشید، نکات ریزی که بسیار پر اهمیت هستند.

خوب بگردید

اگر جزو آن دسته از عروس خانم هایی هستید که دوست دارید آخرین رنگ پلاستیک مد سال را انتخاب کنید و به آشپزخانه تان ببرید بهتر است خرید سرویس پلاستیک را به آخرین مرحله‌ خریدتان موکول کنید.

اما اگر رنگ مورد نظرتان را انتخاب کرده اید، می توانید هر زمان که خواستید خرید کنید. وقتی رنگ مورد نظرتان را مشخص کردید، شروع کنید به دیدن مغازه های مختلف. مغازه هایی که هر کدام سرویس های مخصوص به خودشان را دارند با طرح های مختلف.

از آنجایی که خرید پلاستیک ممکن است خرید ساده و ارزانی به نظر بیاید بعضی ها بارها رنگ و مدل انتخابی شان را عوض می کنند، برای اینکه پول تان را حیف و میل نکنید، اول از همه خوب نگاه کرده و خوب انتخاب کنید و با دلی قرص و با اطمینان کامل استارت خریدتان را بزنید.

ست کنید

اینکه هر تکه از سرویس پلاستیک تان را از یک جا و به یک رنگ خریداری کنید، قطعا نتیجه ای که به دست می آورید نتیجه خوبی نیست و قطعا دل تان را می زند.

سعی کنید پلاستیک های تان را از یک رنگ و با یک جنس انتخاب کنید تا آشپزخانه مرتب و خوشرنگی داشته باشید. البته ترکیب بعضی رنگ‌ ها با هم بسیار خوب هستند، مثلا اگر قصد خرید سرویس کرم دارید، بهتر است آن را با قهوه ای ترکیب کنید.

یا مثلا اگر دل تان می خواهد سرویس تان یاسی باشد، حتما به ترکیب سفید در کنارش فکر کنید.

بو کنید

برای اینکه پلاستیک نو و با کیفیتی داشته باشید بهتر است قبل از خرید، آن را بو کنید.

اگر بوی بدی داشت، بدانید در ساختار آن پلاستیک کهنه استفاده شده است. استفاده از ظروفی که با این پلاستیک ساخته شده اند هم برای سلامتی مضر است و هم معمولا از کیفیت خوبی برخوردار نیستند.

بهتر است اگر خودتان حس بویایی قوی ای ندارید، حتما یک نفر را ببرید تا پلاستیک ها را بو کنید.

ضخیم و مات

ظروف پلاستیکی که خیلی نازک است و داخل آن رگه های مختلف به چشم می خورد، برای جهیزیه عروس خانم ها مناسب نیست.

در انتخاب ظروف دقت کنید که حتما از پلاستیک ضخیم ساخته شده باشند.

پلاستیکی یک دست و محکم که می شود سال ها از آن استفاده کرد و مطمئن بود که مشکلی پیش نخواهد آمد.

با فکر انتخاب کنید

برای خرید سرویس پلاستیک بعضی ها می روند سمت خرید سرویس هایی که به شکل بسته بندی شده به فروش می رسند.

در این سرویس ها همه چیز وجود دارد. از جای حبوبات گرفته تا جای برنج و خاک انداز.

اگر دوست دارید ظروف حبوبات تان شیشه ای باشد، یا طرح دیگری در نظر دارید یا مثلا می خواهید برای ظرف برنج و چایی تان از جنس استیل استفاده کنید، خرید چنین بسته ای دور ریختن پول است چون شما مجبور می شوید آن اقلامی که دوست ندارید را خانه مادرتان بگذارید و بدون آنها وارد خانه تازه تان شوید.

برندهای معتبر

برای اینکه پلاستیک هایی با جنس نامناسب گیرتان نیاید یا مثلا مجبور نشوید به دنبال طرح مورد نظرتان از این سر شهر به آن سر شهر مغازه ها را یکی یکی طی کنید بهتر است برای خرید پلاستیک به یکی از برندهای معروف مراجعه کنید و خریدی راحت و مطمئن را انجام دهید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.