روابط جنسی

روابط جنسی

بی تفاوتی نسبت به رابطه جنسی

سلام .شوهرمن خیلی نصبت ب رابطه جنسی بی تفاوته من هر لبلس یاارایشی کنم خیلی بی میل میگذره من خیلی داغم اون برعکس شاید ماهی یگ بار یلشایدم اصلایک بارم پیش نیاد ک مارابطه نداریم مدام دارم بهش میگم اما اون بی تفاوته حتی اگرخودم پیش قدم شم پس میزنتم خیلی عذاب میکشم خیلی بدم میاد خیلی سردم نصبت بهش ونمیتونم بااین شرایط واقعاخسته شدم

روابط جنسی

شوهرم فقط مرا برای رابطه زناشویی میخواهد

پرسش: 24 سال سن دارم و تقریباً 6 ماهه نامزدم. همیشه قبل از رابطه زناشویی شوهرم هر کاری حاضره برای من انجام بده، خیلی حرف گوش کن و مظلوم میشه ولی بعد از تمام شدن رابطه همه چیز یادش میره. انگار براش غریبه میشم و اصلاً بهم اهمیت نمیده،‌ کاملا برعکس میشه. باید چه کار کنم؟

روابط جنسی

واژینیسموس؛ مشکل شایع دختران ایرانی

پرسش: سلام من 23 سالمه و تیرماه عقد کردم. تو رابطه زناشویی خوشبختانه من و شوهرم هر دو گرمیم و از رابطه راضی هستیم. ولی یه مشکلی که هست. اینکه من می‌ترسم دختری مو از دست بدم. چندین بار سعی کردیم ولی نشد و تصمیم گرفتیم بذاریم واسه بعد از عروسی. الان این موضوع دغدغه فکریم شده و فکر می‌کنم نمی‌تونم اون موقع هم این کارو کنم. از این می‌ترسم که خیلی درد و خونریزی داشته باشم یا اصلاً خونریزی نداشته باشم. چون چندسال پیش رو موتور زیاد سوار می‌شدم و چون پاهامو باز می‌کردم اونجام درد می‌گرفت و یه بارم یه لکه خون دیدم. از اون موقع این ترس تو وجودم هست که نکنه پردم پاره شده باشه. واسه ترس از شنیدن این حرف، دکتر هم جرات نمی‌کنم برم. لطفا راهنماییم کنید.

روابط جنسی

افکار وسواسی را از رابطه زناشویی دور کنید

پرسش: من یک سال و نیم هست که ازدواج کردم و الان در دوران عقد به سر میبرم. به طور کلی اگه بخوام مقایسه کنم فکر میکنم من از لحاظ جنسی نسبت به شوهرم گرم تر هستم. این رو از اینجا میگم که تمایل من خیلی بیشتر هست، اما خود ایشون منکر این قضیه هستن. حدود 4-5 بار هست که طی رابطه جنسیمون من دیگه ارضا نمیشم. البته اینو بگم که با دست این عمل انجام میشه. اینم شاید مفید باشه که بگم که من از سن حدود دبیرستان تا الان خود ارضایی داشتم. از وقتی هم که ازدواج کردم ارضا شدنم مثل خود ارضایی هست در اصل فقط با این تفاوت که همسرم این کارو انجام میده. البته گاهی هم که همسرم نباشه و یا میلی نداشته باشه خودم اینکارو انجام میدم اما خیلی کمتر از قبل شده. خلاصه اینکه من فرایند ارضا شدنم هی طولانی تر شد تا اینکه الان4-5 مرتبه هست که دیگه ارضا نشدم و این نگرانم کرده. توی رابطه به شدت تحریک میشم اما شوهرم هرچی تلاش میکنه اونقد طول میکشه که دیگه اذیت میشم و میگم کافیه. یه بار یجایی خوندم که خود ارضایی میتونه به جایی برسه که دیگه فرد ارضا نشه اما نمیدونم تا چه حد علمی هست. نکات دیگه ای که شاید به دردتون میخوره رو میگم: تفاوت سنی ما 7 سال است، همسرم بی نهایت با من مهربان هستن و هیچ مشکل یا اختلافی تا حالا نداشتیم، من زیاد به این ازدواج راغب نبودم و شاید هنوز هم فکر میکنم شاید میتونستم ازدواج بهتری داشته باشم . همسرم بسیار تلاش میکنه که هرکاری که من دوست دارم توی رابطه انجام بده و هیچ کوتاهی نمیکنه؛ از اینتر کورس به خاطر درد و... میترسم و همسرم هم حق انتخابو با من گذاشته. من 23 ساله هستم و مشاوره خوندم برای همین تلاش زیادی کردم که افکار اتوماتیک در حین رابطه رو بررسی کنم. سوال کلی من اینه: 1.آیا با اینتر کورس این مشکل (یعنی ارضا نشدنم) حل میشه؟ میشه که نقطه جی داخلی باشه و با اینتر کورس ارضا بشم؟ 2.آیا میشه به خاطر خود ارضایی این مشکل پیش اومده باشه یا مشکل روانی هست؟ 3.آیا بروز اینطور مسائل نرمال هست؟ یعنی به طور موقت افراد ارضا نشن؟

روابط جنسی

نقش محیط در بروز بی‌میلی جنسی

پرسش: خانمی هستم 32 ساله. 4 سال پیش به دلایلی از همسرم جدا شدم. حدود 6 سال است که رابطه زناشویی نداشتم. الان احساس می‌کنم سیستم بدنم کلا خاموش شده! در این زمینه احساس نیاز به ازدواج نمی‌کنم! نمی‌دونم اگر ازدواج کنم این حسم خوب میشه یا نه؟!

روابط جنسی

حکم روابط دختر و پسر اگر در خانه ای دستگیر شوند چیست؟

پرسش: اگر دختر و پسر نامحرمی در خانه ای تنها باشند، اگر دستگیر شوند در همان خانه ،قصاص شان چیست؟ و آیا این واقعیت دارد که عقد اجباری میشوند و مهریه دختر یکی از دست یا پای پسر میشود؟و اینکه در دو حالت حین زنا و حالت معمولی در خانه باشند قصاصش تفاوت دارد؟

روابط جنسی

عدم آمادگی برای شروع رابطه زناشویی

پرسش : دختری 25 ساله هستم. 7 سال است که با شخصی آشنا شده و به تازگی عقد کرده‌ایم. عاشق هم هستیم و او خیلی مراعات من رو می‌کنه، دوره دوستی بارها پیش میومد که من در خانه تنها باشم اما او هیچ وقت درخواستی از من نداشت. مشکل من اینه که او به شدت گرمه اما من هیچ حسی ندارم. نمیدونم چرا؟! گاهی که تو ماشین هم بهم دست میزنه فقط احساس درد می‌کنم و گاه هم هیچ حسی ندارم. این موضوع من رو اذیت میکنه.

روابط جنسی

ژل موضعی درد نزدیکی را کم می کند

پرسش: من مجرای واژنم بسیار تنگ و کوچک است. دکتر زنان گفته است قبل از انجام دخول باید نوعی ژل برایم تزریق کنند تا دشواری و درد اولین دخول کمتر شود. آیا نیازی به تزریق ژل هست؟ در غیر اینصورت باید چکار کنم؟

روابط جنسی

از رابطه زناشویی می ترسم

پرسش: من 23 سالمه و تیرماه عقد کردم. تو رابطه زناشویی خوشبختانه منو شوهرم هردو گرمیم ولی یه مشکلی که هست اینه که من میترسم دختری مو از دست بدم. چندین بار سعی کردیم ولی نشد و تصمیم گرفتیم بذاریم واسه بعد از عروسی که الان دغدغه فکری این قضیه رو نداشته باشیم.ولی من بازم فکر میکنم نمیتونم اون موقع هم این کارو کنم. ازین میترسم که خیلی درد داشته باشه و خونریزی زیاد داشته باشم و یا اصلا خونریزی نداشته باشم. چون چندسال پیش رو موتور زیاد سوار میشدم و یه بارم یه لکه خون دیدم.ازون موقع این ترس تو وجودم هست که نکنه پردم پاره شده باشه. واسه ترس از شنیدن این حرف دکترم جرات نمیکنم برم. لطفا راهنماییم کنید.خیلی فکرم مشغوله.

روابط جنسی

رد خواستگاران به دلیل تصور غلط

پرسش:دختری 27ساله با مدرک کارشناسی ارشد و ازخانواده ای سنتی و مذهبی هستم. متاسفانه به خاطر برخوردهای نامناسب خانوادم نمی تونم مسائل شخصیم رو با آنها مطرح کنم. مشکلی دارم که بخاطر اون جواب منفی به خواستگارام میدم. مشکل اینه که به خاطر ظاهر نامناسب دستگاه تناسلی ام و بزرگی و شل بودن بیش از حد لب های واژن از ازدواج می ترسم چرا که میدونم ظاهر اندام جنسی حداقل در ابتدای زندگی مشترک برای مرد مهم است و دیدن چنین ظاهری برایش خوشایند نیست. از طرفی نمیدونم جراحی زیبایی واژن برای دختران مجرد انجام میشه یا نه. به علاوه مطرح کردن دلیل جواب منفی به خواستگارام منطقی به نظر نمیرسه. خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

گروه تشریفات مجالس پلک
یکی از بدترین تشریفات ایرانه. صاحبش یکی هست به اسم شرباف. پول ...

هفته قبل

اسم عشقتون رو توی گوشی اتون چی سیو کردید ؟
دوتا شماره داریم هردومون.. من یه شمارشو سیو کردم عافیت جانم یک...

10 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...