علاقه به دیدن رابطه جنسی همسر با دیگری،فانتزی یا وسواس؟

سلام .من یساله ازدواج کردم جدیدا دوست دارم زنمو با یکی دیگه تو سکس ببینم ایا این طبیعه؟
پاسخ

سلام.

پرسیده اید که طبیعی است یا نه. فکر می کنم خودتان هم حدس تان این باشد که پاسخ من «نه» است. البته ما در سکس طبیعی و غیر طبیعی، استاندارد و غیر استاندارد نداریم. هر زوجی طبق توافق خودشان معیارهای خودشان را دارند.

احتمالا منظورتان این است که باید نگران باشید یا نه. آن وقت من می گویم اگر این یک فانتزی در ذهن شماست، نگران نباشید. فانتزی ها همیشه هستند و عوض می شوند و اگر شما به آنها خیلی بها ندهید و به خاطر آنها دچار اضطراب نشوید، نمی مانند.

حدس می زنم آنچه گفته اید، یک فانتزی است و احتمالا ثانویه به خواندن داستان های اروتیک یا تماشای فیلم های پورن تقویت شده. نگران نباشید و اگر می خواهید این فانتزی ها کمتر شوند، کمتر تقویت شان کنید.

اما اگر این از فانتزی گذشته و یک جور تمایل پارافیلیک باشد، به این معنا که شما بدون آن، نتوانید برانگیخته شوید و برای تجربه ارگاسم لازم ش داشته باشید، آن وقت می گویم باید مراجعه کنید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

احتمال دیگر، که شاید از بقیه بیشتر باشد، این است که این، تبدیل شده باشد به وسواس فکری. یعنی فکری که مدام در سر شما چرخ می خورد.

وسواس های فکری هر محتوایی می تواند داشته باشد. یکی همیشه در ذهنش چرخ می خورد که همه چیز ناپاک است، شما هم ممکن است محتوای فکر وسواسی تان این باشد که گفته اید. در این حالت هم توصیه می کنم برای درمان وسواس (با دارو، یا روان درمانی) مراجعه فرمایید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

لطفا کمی صبر کنید...