عکس و فیلم عروسی

اگر در حال برنامه ریزی برای عروسی هستید حتما این جمله را بارها و بارها شنیده اید که کیک عروسی در آخر بریده و خورده می شود، گل های عروسی هم پژمرده می شوند، تنها چیزی که از عروسی شما طی سالیان سال باقی می ماند عکس و فیلم عروسی شماست. پس در انتخاب آتلیه عکس و فیلم عروس باید خیلی دقت کنید.

اولین کاری که برای انتخاب آتلیه عروس باید انجام دهید جستجو در اینترنت است. در نوعروس می توانید مجموعه ای از آتلیه عکس عروس تهران را به تفکیک مناطق مختلف مثل آتلیه عروس غرب تهران ، آتلیه عروس شرق تهران ، آتلیه عروس در سعادت آباد ، آتلیه تخصصی عروس جردن ، آتلیه های معتبر تهران ، آتلیه تخصصی عروس سعادت آباد ، آتلیه تخصصی عروس تهرانپارس ، آتلیه تخصصی عروس زعفرانیه ، بهترین آتلیه های تهران ، بهترین آتلیه های شرق تهران ، بهترین آتلیه های غرب تهران ، آتلیه عکس عروس ، عکس آتلیه عروس و... همراه با آدرس و نمونه کارهای آن ها ببینید.

اگر هنوز آتلیه عروسی تان را انتخاب نکرده اید، اینجا را کلیک کنید و شروع کنید.

شبکه های اجتماعی هم در پیدا کردن آتلیه عروس مورد نظر شما خیلی می توانند به شما کمک کنند. مثلا اگر در اینستاگرام یک عکس عروسی دیدید و از آن خوش تان آمد می توانید در دایرکت از آن عروس و داماد بخواهید تا آتلیه عروسی اش را به شما معرفی کند. البته دیدن چند عکس از یک آتلیه عروس کافی نیست و حتما باید حضوری به آن آتلیه مراجعه کنید و تمام عکس های عروسی اخیرش را مشاهده کنید.

همچنین باید بدانید که از چه سبک عکس عروسی ای خوش تان می آید و آتلیه فیلم و عکس عروسی را پیدا کنید که در آن سبک خاص، حرفه ای است. برخی دوست دارند عکس و فیلم عروسی شان پر از انرژی و رنگ های شاد و روشن باشد و برخی دیگر دل شان می خواهد عکس و فیلم هایشان به سبک قدیمی و نوستالژیک باشد.

بهتر است تعداد زیادی از عکس های عروسی ای که دوست دارید را در گوشی تان سیو کنید و آن ها را به مدیر آتلیه عکس و فیلم عروسی تان نشان دهید. او با دیدن عکس ها متوجه خواهد شد که شما چه سبک عکس عروسی ای را می پسندید و عکس های عروسی شما بیشتر مورد پسندتان واقع خواهد شد.

یک راه خوب برای اینکه از حرفه ای بودن و مورد پسند بودن آتلیه عکس و فیلم عروسی تان اطمینان حاصل کنید این است که چند ماه قبل از عروسی و در دوران نامزدی به همان آتلیه عکس و فیلم عروس بروید و از آن ها بخواهید از شما تعدادی عکس اسپرت بیندازند. با این کار هم کلی عکس های زیبای دوران نامزدی خواهید داشت و هم متوجه خواهید شد که سبک آتلیه عکس و فیلم عروسی تان را می پسندید یا خیر.

بعد از اینکه آتلیه عکس و فیلم عروس تان را انتخاب کردید یک لیست از عکس هایی که دل تان می خواهد از روز عروسی تان داشته باشید بنویسید و به عکاس عروسی تان بدهید تا در آن روز هیچ عکسی از قلم نیفتد. در این لیست می توانید مواردی مانند عکس از لباس عروس آویخته شده، عکس از طلا و جواهر عروس، عکس از لحظه بریدن کیک، عکس از عروس به همراه پدربزرگ و مادربزرگ و صدها موارد دیگر را بنویسید.

در نوعروس می توانید مقاله ای که در آن یک لیست تمام و کمال از عکس های عروسی ای که لازمه هر عروسی ای هستند را پیدا کنید. 

عکس و فیلم عروسی

دختر 5 ساله به آرزویش رسید و عروس شد

سوفیا چیاپالون دختر زیبای 5 ساله ای است که مشکل قلبی شدید دارد. او قبل از اینکه بخواهد چهارمین عمل قلب بازش را انجام دهد یک آرزوی کوچک و زیبا داشت. او می خواست با دوست دوران مهدکودک اش، هانتر، ازدواج کند.

عکس و فیلم عروسی

آلبوم عروسی؛ همان که می خواستید

دلتان می خواهد چه چیزهایی از مراسم روزهای قبل از ازدواج و روز عروسی را به یادگار نگه دارید؟ همین یادگاری ها می توانند آلبوم عکس شما را بسازند؛ پس با عکاس تان صحبت کنید و او را از خواسته هایتان مطلع کنید.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

چه مدت بعد از عمل بینی مجدد می توان عمل کرد؟
سلام منم میخواستم دوباره بینیمو عمل کنم همین سوالو داشتم دکتر ...

5 روز قبل

سالن عقد تهران

لطفا کمی صبر کنید...