ماه عسل

ماه عسل اولین سفر رسمی و مهم زوج ها بعد از مراسم ازدواج شان است. ماه عسل قرار است تمام استرس ها و سختی هایی که قبل از برگزاری مراسم متحمل شدید را از تن تان در بیاورد و با روحیه ای شاداب شما را به سمت راه پر فراز و نشیب زندگی ببرد. این نکات به شما کمک می کند تا برای ماه عسل آماده شوید.

مکان ماه عسل؛ یک انتخاب مشترک

اولین قدم برای شروع ماه عسل انتخاب یک مکان است. مهم نیست داخل کشور یا خارج؛ مهم این است که با توجه به بودجه و سلیقه شما آن مکان برایتان مناسب باشد. برای اینکه بهترین مکان را برای ماه عسل انتخاب کنید، شما و همسرتان جداگانه چند شهر و کشور را روی کاغذ بنویسید و بعد آنها را با هم به اشتراک بگذارید. قطعا بین نوشته هایتان با توجه به شناختی که درطول نامزدی و عقد به دست آورده اید، چند مکان مشترک وجود دارد. بهترین انتخاب می تواند از بین همین مکان های مشترک باشد. البته بهتر است جایی را برای ماه عسل انتخاب کنید که تا قبل از آن هیچ کدام تان به آنجا سفر نکرده باشید. 

بودجه تان برای ماه عسل را در نظر بگیرید

در بین شهرها و کشورهایی که می نویسید حتما به بودجه تان هم فکر کنید. قطعا پاریس و رم و ایتالیا جزو انتخاب های اولیه آدم ها برای سفر ماه عسل به حساب می آیند اما اگر بودجه این سفر را ندارید بهتر است روی گزینه های دیگری تمرکز کنید و در نقاطی که مد نظرتان است، آن هایی را بنویسید که رفتن به آنجا برایتان ممکن است تا غیر ممکن و محال. 

در ماه عسل خسیس نباشید

در ماه عسل باید همه چیز عالی و به یادماندنی باشد، اگر بخواهید کمی خسیس بازی در بیاورید، ممکن است اصلا به شما خوش نگذرد. برای اینکه ماه عسل به خوبی و خوشی برگزار شود، زمانی که مشغول راه اندازی مراسم عروسی هستید، تا آنجا که ممکن است در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، تا یک ماه عسل مجلل و به یاد ماندنی را برای خودتان رقم بزنید.

به فصل ماه عسل دقت کنید

اگر قرار است ماه عسل خوبی داشته باشید و خیلی اهل سرما نیستید، ترجیحا ماه عسل تان را به نوروز یا تابستان موکول کنید و مطمئن باشید چیزی را از دست نمی دهید به جز یک عالمه سرما که ممکن است تمام برنامه های شما را در ماه عسل تان بهم بریزد. اگر از آب و هوای کشوری که قصد رفتن به آنجا را دارید چیزی نمی دانید بهتر است قبل از سفر برنامه آب و هوایی اش را در یک هفته ای که قرار است آنجا باشید بررسی کنید.

سبک سفر کنید

زمانی که قصد سفر دارید، خصوصا سفر ماه عسل که احتمال خرید در آن خیلی زیاد است، بهتر است یک چمدان کوچک همراه خودتان بردارید با چند دست لباس ساده. قرار است در ماه عسل خوش بگذرانید و با همسرتان معاشرت کنید، مهم نیست که هر ساعت و هر وعده ی غذایی را با لباس مخصوص سر میز بنشینید؛ طوری که انگار هنوز در مراسم عروسی تان حضور دارید. 

ماه عسل

اگر در نوروز به ماه عسل می روید

ماه عسل برای همه ی زوج های جوان رویایی ترین سفر زندگی است. سفری که شاید اولین سفر مشترک شما و همسرتان نباشد اما بی شک با همه سفرهایی که در زندگی رفته اید متفاوت است. اگر قصد دارید در عید به ماه عسل بروید حتما باید نکته های مهمی را در نظر داشته باشید و رعایت کنید تا این سفر همانند اسم اش شیرین مثل عسل باشد.

ماه عسل

ماه عسل به خانه اقوام نروید

بعضی از زوج های جوان برای این که در ماه عسل شان صرفه جویی کنند و در آغاز زندگی مشترک خیلی به خودشان سخت نگیرند تصمیم می گیرند ماه عسل را در خانه ی اقوام سپری کند . اما اینکار ا چه اندازه درست است ؟

ماه عسل

ماه عسل تان را زهر نکنید

ماه عسل تان را برای امور پیش پا افتاده و توقعاتی که می توانید به راحتی مدیریت کنید زهر نکنید.اگر شما هم در آستانه ماه عسل تان هستید بهتر است این مطلب را در گوشه ای از ذهن تان قرار بدهید.

ماه عسل

عفونت ماه عسل چیست و چه درمانی دارد ؟

در مورد عفونت ماه عسل چیزی شنیده اید ؟ این نوع عفونت به سراغ چه کسانی میرود؟ در سفر ماه عسل که باید یکی از شیرین ترین سفر ها برای زوجین باشد گاهی ممکن است با مساله عفونت و درگیر شدن عروس خانوم به دسته عفونت های سیستیت، همه برنامه سفر برایتان تلخ و سخت شود.

ماه عسل

ماه عسل روی ابرهای جواهردشت

ماه عسل یکی از لذت بخش ترین سفر های دو نفره عروس و داماد بعد از آن همه استرس و خستگی برگزاری مراسم عروسی است پیشنهاد ما ماه عسل کوتاه در جواهر دشت گیلان است

ماه عسل

ماه عسل دسته جمعی را قبول نکنید

ماه عسل یعنی اولین سفری که قرار است به شما و همسرتان خوش بگذرد و اتفاقاتی را رقم بزنید که هیچگاه دیگر برای شما پیش نمیاید. به همین دلیل به سفر گروهی نه بگویید .

ماه عسل

ماه عسل کجا بریم؟ ( قسمت اول )

یکی از بهترین قسمت های مراسم عروسی، ماه عسل آن است که می توان با کمترین هزینه بهترین و رویایی ترین آن را در کنار عشقتان تجربه کنید. در این مطلب ما را همراهی کنید تا زیباترین نقاط ایران را به شما معرفی کنیم

ماه عسل

چمدان ماه عسل، چطور بچینید؟

میخواهید از همان اول به داماد نشان دهید که منظم و مرتب هستید؟ بهتر است چمدان ماه عسل را درست و با نظم بچینید. راههای ساده ای برای چیدمان چمدان وجود دارد.

ماه عسل

ماه عسل به یاد ماندنی

بهترین برنامه ریزی برای مهمترین سفر عمرتان را کرده اید؟ وسایل لازم را لیست کرده اید تا چیزی یادتان نرود؟ برآورد بودجه یادتان نرود،به پزشکتان هم سری بزنید

ماه عسل

چمدان ماه عسل، چی ببندید؟

حالا که به خوشی جشن عروسی برگزار شده است و می خواهید چمدان سفر ببندید و به یک ماه عسل به یاد ماندنی بروید، باید بدانید در چمدان ماه عسل چه بگذارید.

ماه عسل

ماه عسل شیک

درسفر ماه عسل یادتان باشد حتما یک یادگاری از این سفر برای خودتان بخرید

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

آتلیه باروژ
اتفاقا منم شش ماه پیش با این استودیو قرارداد بستم همه چیشون خو...

4 روز قبل

برنده های مسابقه زیباترین هفت سین
Behinyab_law آیدی اینستاگرام پدرام شوقی هست از کامنتا معلومه ک...

5 روز قبل

از بین رفتن پرده بکارت با خود ارضایی
سلام اقای دکتر من ۱۲سالم بود که برای اولین بار دستم را داخل کر...

هفته قبل
لطفا کمی صبر کنید...