نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس
برای تدارک جشن عروسی ت کمک میخای؟
 آره
 نه،ممنون

ممنون عزیزم. نوعروس رو به عروس خانومهای

خوشگل دور و برت معرفی کن.

کوچکی سینه؛ چه زمانی می توانم جراحی کنم؟

16 سالمه سینه های کوچکی دارم

من 16 سال دارم و سینه هایم خیلی کوچک است. ممکن است تا سن بالاتر کمی بزرگ شود؟ به نظر شما باید چند سال صبر کنم و بعدا برای جراحی اقدام کنم؟ اصلا سینه ها تا چه سنی رشد می کنند؟
پاسخ

رشد سینه خانم ها که در دوران بلوغ آغاز شده، معمولا تا سنین ۱۷-۱۶ سالگی به پایان می رسد. البته زمان دقیقی نمی توان برای آن تعیین کرد، چون یک مساله ژنتیکی است و در بعضی دختران زودتر و در برخی دیرتر به پایان می رسد. بنابراین انجام جراحی قبل از ۱۸ سالگی اصلا توصیه نمی شود و نیز تاکید می شود زمانی برای جراحی تصمیم گرفته شود که حداقل به مدت ۶ ماه رشد بدن متوقف شده باشد. پس از این سن، تنها در دوران باداری و شیردهی سینه ها مقداری بزرگ می شوند که البته بعد از قطع شیردهی مجددا تا اندازه قابل توجهی کوچک می شوند.

جهت انجام جراحی بزرگ کردن سینه (قرار دادن پروتز سینه)، علاوه بر ضرورت بلوغ کامل جسمی و فکری فرد، توجه به یک نکته دیگر هم ضروری است. اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در مورد سن مناسب استفاده از پروتز سینه توصیه کرده است که پروتزهای سیلیکونی (نوع رایج پروتزهای مورد استفاده در ایران) قبل از سن ۲۲ سالگی استفاده نشوند ولی استفاده از پروتز سینه حاوی سالین از ۱۸ سالگی بلامانع است.

ثبت نام عضو جدید

چند لحظه صبر کنید تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود... درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، بعد از 30 ثانیه، می توانید با تلگرام ثبت نام کنید، در این صورت دیگر نیازی به کدفعالسازی نیست. کلیک کنید:

  ثبت موبایل و ادامه
من حساب کاربری دارم
عضویت دارم، وارد می شوم  
ورود عضو نوعروس
بازیابی کلمه عبور  

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید
مرا به خاطر بسپار