بیشتر از هرچیز عکسهای عروسی است که سالها بعد هم دیده میشود. بنابراین بهتر است از همین حالا ژستهایی را که دوست دارید در روز عروسی تان بگیرید، تمرین کنید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

بروک سیلر مربی معروف و مشهور پیلاتس رازهای خود برای راه رفتن، ایستادن و نشستن درست در ژست عکس عروسی را با شما به اشتراک گذاشته است. برای داشتن ژست عکس عروس زیبا و خاص حتما این نکات را مطالعه کنید:

بهترین حالت نشستن

بروک می‌گوید: خط بین سینه تا بالا و پشت را به عنوان یک جفت بند شلوار تصور کنید.

زمانیکه شما در طول روز مقابل صفحه کامپیوتر خود می‌نشینید و روی کیبورد خم می‌شوید، تمام ماهیچه‌های سینه شما - یا جلوی بند شلوار - شروع به جمع و کوچکتر شدن می‌کنند و ماهیچه‌های پشت و بالای شما - یا پشت بند شلوار- به سمت جلو کشیده می‌شوند و سرانجام در این حال قفل می‌شوند. به زودی متوجه خواهید شد که خارج شدن از این حالت خمیدگی دشوار و دشوارتر است.

برای تمرین ژست عکس عروسی این کار را امتحان کنید: روی لبه جلویی صندلیتان بشینید. درحالیکه پاهایتان به خوبی روی زمین و زانوهایتان کنار هم قرار گرفتند، انگشت‌های شست و اشاره خود را مقابل همدیگر قرار دهید تا شکل یک مثلث به وجود آید و دست‌هایتان را پشت سر قرار دهید به صورتیکه کف دستها به سمت بالا و آرنج خم شده باشد.

در تمرین برای ژست عکس عروسی تمرکزتان را روی نگاه داشتن شانه‌ها به سمت پایین بگذارید. سپس نفس بکشید و دستهایتان را به سمت بالا فشار دهید. بازوهایتان را کمی به جلو و مورب بکشید تا دست‌هایتان صاف و کشیده شوند و همچنین انگشتانتان را روبروی هم نگاه دارید. نفستان را بیرون دهید و به آرامی دستتان را پشت سرتان برگردانید. شانه‌هایتان را همچنان پایین نگه دارید.

حرکات تان را کنترل کنید و این کار را 5 بار تکرار کنید.

بهترین حالت راه رفتن

بروک می‌گوید: «دقت کنید و ببینید که آیا می‌توانید الگوی ضرب پاهایتان را پیدا کنید. آیا زمانیکه راه می‌روید بیشتر وزنتان روی پاشنه پا هست یا روی پنجه هایتان؟ آیا روی هر دو پاهایتان فشار می‌آورید؟ زمانیکه راه می‌روید، سعی کنید آگاهانه پایتان را به سمت زمین فشار دهید و روی عضلات عقب ران بیشتر کار کنید.»

این کار را امتحان کنید: همانطور که راه می‌روید به آرامی به سمت جلو کشیده شوید و تمرکزتان را روی تو نگه داشتن شکم و بالا نگه داشتن کمر بگذارید، به طوری که از کمربند شلوارتان فاصله پیدا کند.

به این ترتیب بالاتنه‌تان کشیده‌تر خواهد شد و شما احساس قد بلندی خواهید کرد. اولین قدم را با ضرب پاشنه‌ها شروع کنید و این کار کمک می‌کند که عضله‌های پاهایتان درگیر شوند.

شما نوعروس عزیز فکر میکنید کدام ژست می تواند برای هر عروس خانمی واجب و لازم باشد؟

این مطلب را نیز حتما ببینید: ژست عکس عروسی

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.