دلایل زیادی هست که عکاسی اسپرت را برای همه عروس و دامادها به ویژه عروس و دامادهایی که تا به حال جلوی دوربین حرفه ای نبوده اند تبدیل به یک ضرورت می کند.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

عکاسی اسپرت یا ژست عکس اسپرت به سبک عکاسی ای گفته می شود که معمولا سه تا شش ماه قبل از عروسی انجام می شود. چرا عکاسی اسپرت مهم است؟

عکاسی اسپرت و صمیمیت با عکاس

بین شما و عکاس تان رابطه ای صمیمی ایجاد می کند. برقراری رابطه خوب با عکاس تان مدت ها قبل از مراسم عروسی تفاوت زیادی در ژست عکس عروس و سایر عکس های روز عروسی تان ایجاد می کند. داشتن عکاسی اسپرت قبل از عروسی باعث می شود عکاس شخصیت شما را بهتر بشناسد، زاویه های مناسب صورت تان را کشف کند و در نتیجه روز مراسم عکس های عروسی فوق العاده زیبا و خاصی از شما بگیرد.


- خاطرات مکان های مهم زندگی تان را تداعی می کند. اگر عکاسی اسپرت را در مکانی انجام دهید که هم برای شما و هم نامزدتان مهم باشد، آلبوم عروسی تان خیلی خاطره انگیزتر می شود. می توانید از جاهایی مثل مکان اولین دیدارتان، نامزدی تان و یا پاتوق همیشگی تان استفاده کنید.


- می توانید به عکاس تان بگویید که بیشتر روی چه نوع عکس ها و زوایایی تمرکز کند. یکی دیگر از مزایای داشتن عکاسی اسپرت این است که می توانید از قبل عکاس تان را مطلع کنید که دوست دارید از چه زوایایی عکس داشته باشید. همچنین در این جلسه فرصت کافی دارید تا مدل موها و آرایش های مختلف را امتحان کنید. بعد با توجه به عکس ها می توانید به آرایشگرتان بگویید که موها و صورت تان را چطور درست کند.


- با شخصیت و کیفیت کار عکاس تان بیشتر آشنا می شوید. مهم ترین مزیت عکاسی اسپرت این است که به شما فرصت می دهد کیفیت کار عکاس تان و همچنین نحوه برخوردش با مشتری را ببینید.


برای داشتن عکاسی اسپرت موفق به این نکات توجه کنید:


مکان عکاسی اسپرت

انتخاب مکان کار پیچیده ای نیست، فقط کافی است به مکان اولین دیدارتان فکر کنید و یا می توانید پاتق همیشگی تان را انتخاب کنید. سبک مکان انتخابی را هم حتما در نظر بگیرید. فضاهای باز مثل باغ و پارک دوست دارید؟ یا فضاهای هنری مثل گالری و موزه؟ یا فضاهای شاد مثل زمین بازی یا آبنبات فروشی؟ انتخاب مکان مناسب تأثیر بسزایی در زیبایی عکس ها دارد.


لباس عکاسی اسپرت

شما نوعروس عزیز سعی تان بر این باشد که لباسی انتخاب کنید که هم به شما بیاید و هم مناسب مکان انتخابی تان باشد. از لباس هایی با رنگ های یکدست استفاده کنید و رنگی انتخاب کنید که به خوبی شما را از پس زمینه تصویر متمایز کند. از پوشیدن لباس هایی که مد هستند اجتناب کنید چون وقتی آن لباس ها از مد بیفتند عکس های تان هم قدیمی می شوند. اگر می خواهید توجه روی چهره تان باشد از پوشیدن لباس های طرح دار خودداری کنید. توصیه می شود سه چهار بار لباس های تان را تعویض کنید؛ هم لباس های رسمی بپوشید و هم لباس های اسپرت.


زمان عکاسی اسپرت

برای عکاسی در فضای باز بهترین زمان صبح خیلی زود یا اواخر بعد از ظهر است. اگر مکان انتخابی شما یک فضای بسته و پر رفت و آمد مثل رستوران یا کافه است بهتر است در خلوت ترین زمان به آنجا بروید که عکاس تان نگران افرادی که در پس زمینه عکس های تان ظاهر می شوند نباشد.

مدل مو و آرایش صورت برای عکاسی اسپرت

هیچوقت برای عکس های عروسی تغییر اساسی در چهره و یا موهای تان ایجاد نکنید. اینگونه تغییرات زیبایی طبیعی شما را از بین می برند و چهره شما را مصنوعی می کنند. در ضمن بدون اینگونه تغییرات خیلی بیشتر احساس راحتی می کنید و عکس های زیباتری خواهید داشت.

این مطلب را هم حتما بخوانید: ژست عکس عروسی

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.