چطور سوخت و ساز بدنمان را افزایش دهیم و برای جشن عروسی لاغر شویم؟

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

گرفتن رژیم کاهش وزن پیش از عروسی یکی از برنامه‌هایی است که اکثر نوعروسان جوان به آن احتیاج دارند اما آنطور که باید و شاید فوت و فن هایش را بلد نیستند. در این مطلب قصد داریم 4 روش کاربردی و آسان را برای افزایش متابولیسم پایه یا همان سوخت و ساز بدن به شما معرفی کنیم تا سریعتر از شر چربی‌های اضافه خلاص شوید.

افزایش حجم عضلات بدن
درست است که بدن شما حتی در زمان خواب هم انرژی می‌سوزاند اما هرقدر میزان چربی‌های بدنتان بیشتر باشد، انرژی که می سوزد، کمتر خواهد بود. پس اگر می ‌خواهید برای مراسم عروسی یا نامزدی تان روی فرم بیایید از همین امروز ورزش کردن را شروع کنید. ورزش و فعالیت بدنی حجم عضلات شما را افزایش می دهد و باعث می شود کالری بیشتری بسوزانید.

آب و آب و باز هم آب
اگر بدن شما با کم آبی مواجه باشد نمی تواند خوب کالری بسوزاند حتی اگر به سختی ورزش کنید یا رژیم بگیرید. بنابراین آب خوردن را به عنوان یک «باید» اساسی برای خودتان تعریف کنید و هر روز 8 تا 10 لیوان یا حتی 12 لیوان آب بنوشید. درضمن به نظر می رسد که نوشیدن آب سرد تاثیر بیشتری بر سوزانده شدن کالری ها داشته باشد.

به جای تند غذا خوردن، غذاهای تند بخورید
انواع فلفل و ادویه جات تند باعث بالارفتن متابولیسم بدن می شود و روند کاهش وزن را تسریع می کند. البته خوردن غذاهای تند برای یک یا دو روز اصلا فایده ندارد بلکه این کار باید تبدیل به عادت شود.

قهوه بنوشید
عشاق سینه چاک قهوه حتما خیلی خوشحال می شوند اگر بدانند که این عادت می تواند آنها را لاغر هم بکند به شرط اینکه داخل قهوه شکر زیاد یا شیر پرچرب نریزند. قهوه به صورت کوتاه مدت سوخت و ساز بدن شما را بالا می برد به ویژه اگر پیش از ورزش نوشیده شود.

###

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.