از هر کسی که ازدواج کرده در مورد روز عروسی شان بپرسید به شما می گوید که این روز مثل برق و باد می گذرد. این 10 نکته در مورد روز عروسی را بخوانید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

در روز عروسی انقدر سرتان شلوغ می شود که وقتی به خودتان می آیید می بینید در حال کیک بریدن هستید. یک عالمه لحظات خاص و احساساتی هستند که روز عروسی را تشکیل می دهند. اینجا 10 حقیقت در مورد روز عروسی آورده شده است که هیچکس هیچوقت در موردشان حرف نمی زند.

1- ده دقیقه قبل از شروع مراسم عروسی پر استرس ترین قسمت روز عروسی است

10 دقیقه قبل از اینکه مراسم عروسی شروع شود از همیشه بیشتر اضطراب خواهید داشت و حق هم دارید چون قرار است مقابل تمام کسانی که دوست شان دارید و بهشان اهمیت می دهید یک تصمیم سرنوشت ساز بگیرید. یادتان باشد که نیمه دیگر شما در پایان این سفر منتظر شماست و قرار است با هم عروسی تان را جشن بگیرید.

2- «بله گفتن» بهترین بخش مراسم عروسی است

چیزی که در مراسم عروسی بیشتر از همه چیز وجدآور است آن رسم و رسومات همیشگی و بله گفتن عروس و داماد است. در این روز افراد خانواده و دوستان احساساتی شما باعث می شوند این لحظه یکی از شگفت انگیزترین لحظات زندگی شما بشود. سعی کنید از تک تک این لحظات لذت ببرید. خاطرات عروسی باید تا آخر عمر همراه شما بمانند.

3- در مراسم عروسی قطعا گریه خواهید کرد

گریه کردن در روز عروسی امری غیر قابل پیشگیری است و از آنجایی که می دانید در این روز قرار است اشک از چشمان تان جاری شود بهترین کاری که می توانید بکنید این است که آماده باشید. دستمال کاغذی دم دست تان داشته باشید و حتما یادتان باشد برای عروسی از آرایش ضد آب استفاده کنید. رژ لب و ریمل هم دم دست داشته باشید تا اگر لازم شد آرایش تان را تجدید کنید.

4- از لبخند زدنِ بیش از حد در مراسم عروسی، عضلات صورت تان درد خواهد گرفت

حتی اگر ژست عکس را هم کنار بگذاریم شما باید تمام طول روز عروسی تان در حال لبخند زدن باشید چون این روز بهترین روز زندگی تان است. هر چه باشد دارید با بهترین دوست تان ازدواج می کنید. وقتی دارید رابطه تان را رسمی می کنید و با دوستان و فامیل های تان می رقصید هیچ دلیلی برای اخم کردن وجود ندارد.

5- از محبت و حمایت دوستان و فامیل های تان در مراسم عروسی شگفت زده خواهید شد

همه آن ها فقط به یک دلیل آنجا هستند و آن دلیل شما هستید. در روز عروسی تان همه فقط و فقط به شما و همسر آینده تان توجه می کنند. ممکن است حتی نتوانید شام بخورید چون باید با آدم های زیادی صحبت کنید و عکس بیندازید. در این روز از محبت زیاد اطرافیان تان شگفت زده خواهید شد.

6- روز عروسی نیاز به تنهایی خواهید داشت

احتمالا اطرافیان انقدر نسبت به شما محبت می کنند و احساسات به خرج می دهند که دل تان می خواهد کمی تنها باشید. متاسفانه در روز عروسی فرصتی برای تنها شدن وجود نخواهد داشت پس این آمادگی را داشته باشید که این روز را در کنار دوستان و اقوام سپری کنید.

7- در مراسم عروسی احتمالا کمی خسته خواهید شد

شب قبل از عروسی با آن همه استرس احتمالا نمی توانید خوب بخوابید. در طول مراسم هم قطعا از معاشرت و رقص و ... خسته خواهید شد. در چنین موقعیتی کانسیلر زیر چشم بهترین دوست شما خواهد بود.

8- روز عروسی همه چیز طبق برنامه پیش نخواهد رفت

ممکن است در روز عروسی چیزی طبق برنامه پیش نرود، این چیز ممکن است کوچک باشد یا شاید هم بزرگ، بهترین نصیحت در این مواقع این است که خونسردی خودتان را حفظ کنید. آیا می توانید این مشکل را به راحتی حل کنید؟ آیا این مسئله در درازمدت تفاوت زیادی ایجاد خواهد کرد؟ هنوز به مهمان های تان خوش می گذرد؟ به شما خوش می گذرد؟ اگر به راحتی می توانید جواب این سوالات را پیدا کنید نگران نباشید، فقط از جشن عروسی لذت ببرید و این موارد را به کارکنان و اطرافیان بسپارید.

9- خارق العاده ترین لحظه عروسی زمانی اتفاق می افتد که اصلا انتظارش را ندارید

قول می دهیم که خاص ترین لحظه روز عروسی تان چیزی خواهد بود که هرگز انتظارش را نداشته اید. یکی دو دقیقه ای که با همسر آینده تان تنها هستید، زمانی که پدرتان شما را در آغوش می گیرد و یا صحبت های دوست دوران دانشگاه تان می توانند بهترین لحظات روز شما را تشکیل دهند.

10- بعد از عروسی احساس متفاوتی خواهید داشت

حتی اگر شما و نیمه تان سال ها با هم دوست بوده باشید به محض اینکه رسما ازدواج می کنید همه چیز رسمی می شود. ممکن است یک تغییر کوچک احساس کنید یا یک تغییر قابل توجه ولی قطعا تغییری احساس خواهید کرد.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.