نوعروس

همسرداری

عروسی و روزهای پرالتهاب آن را که پشت سر گذاشتید، می رسید به روزهای زندگی زیر یک سقف، با همسری که باید بلد باشید با او رابطه ای عالی برقرار کنید. این همان چیزی است که به آن می گویند «همسرداری»

همسرداری

دوستان خطرناک در زندگی مشترک

عروس خانم ها بعد از ازدواج باید، دوستان تان را با دقت بیشتری انتخاب کنید چون ممکن است زندگی مشترکتان را خراب کنند.دوستان خطرناک برای معاشرت را بشناسید.

همسرداری

ازدواج و عشق تان را ابدی کنید

نگرانی از دست رفتن محبوبیت در دل همسر در تمام زوج ها وجود دارد. اما همیشه راههایی برای ابدی کردن عشق و ازدواج وجود دارد. لازم نیست مهره مادر داشته باشید.

همسرداری

هشدار به عروس های غرغرو

آیا نمی توانید، همسرتان را همانطور که هست؛ دوست داشته باشید؟ عروس غرغرو میتواند زندگی مشترک را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین باید این رفتار را کنترل کرد.

مشاوره

از تظاهر به خوشبختی خسته شدم

پرسش:من سال 88 عقد و در سال ٩٠ عروسی کردم یه ازدواج سنتی که از روی احساسات انجام شد همون اوایل کار پشیمون شدم ولی به خاطر خانواده ام ادامه دادم و همیشه تظاهر کردم که خوشبختم. پدرم یکی از افراد سرشناس و خوش نام شهرمون هستند. نمیخواستم حرف مردم پشت سرمون باشه. هر روز از داخل زجر میکشیدم و به رو نمی آوردم. همسرم را دوست نداشتم. سال ٩٢ ناخواسته بچه دار شدم. شرایط برای جدایی سخت تر شد. من از لحاظ وضعیت مالی در شرایط بسیار نرمال و خوبی هستم. مهندسی نفت دارم ولی شغل آزاد را انتخاب کردم. روزی سه چهار میلیون درامد دارم خونه و ماشین شخصی دارم چند وقته عاشق یه خانومی شدم که اونم یه ازدواج ناموفق را تجربه کرده و بعد از سه ماه طلاق گرفته. خیلی دوستش دارم ولی نمیدونم چیکار کنم چه جوری زن اولم را طلاق بدم با شرایطی که الان پسرم سه سالشه. آخه با حرف اطرافیانم چیکار کنم من اگه حرف طلاق بیارم بابا و مامانم دق میکنند. از اون طرف پدر و مادر خانومم خیلی بهم لطف دارند و احترام میذارند با چه رویی تو صورتشون نگاه کنم. از همه بدتر خانومم هر لحظه برام حرفهای عاشقانه میزنه ولی من هیچ حسی بهش ندارم. همیشه میخوام تنها باشم دوست ندارم کنارم باشه مسافرت تنهایی میرم کلا هیچ حسی بهش ندارم. شما راهنمایی کنید من چیکار کنم. اگه پسرم نبود خیلی راحتر میتونستم تصمیم بگیرم ولی با وجود پسرم هر روز عذاب وجدان دارم که اگه جدا بشیم پسرم چه بلایی سرش میاد اگه بزرگ شد چی بهش بگم وگرنه همین الان میتونم مهریه را پرداخت کنم بدون هیچ مشکلی از همه جا رونده شدم.

مشاوره

بلد نیست محبتش رو به زبون بیاره

پرسش : دختری23 ساله ام با مردی ازدواج کردم که از نظر کلامی نمیتونه محبت کنه. به گفته خودش دوست داشتن بلد نیست. فقط کارش مهمه و خیلی تلاش میکنه به من ابراز علاقه کنه اما سختشه. پنج ماه نامزد بودیم. در این پنج ماه همش احساس میکنم دوستم نداره. با خودش حرف میزنم میگه میخوامت ولی در زبون و کارهاش نشون نمیده اولویت دوم براش هستم.

مشاوره

همسرم رو با دیگران زیاد مقایسه میکنم

پرسش: حدودا 10 ماهی هست که از فرایند خواستگاری تا عقد من با همسرم میگذره. برای من از همون ابتدا مشخص بود که همسرم تا حدود زیادی منو از نظر شخصیتی و یک سری خصوصیات فیزیکی مثل تیپ و قیافه خوبشون جذب کردن. من تا زمانی که همسرم به خواستگاری ام اومده بودن، خواستگاری با این طرز فکری و خانواده و شخصیت نداشتم. یعنی ایشون در نظرم تا حد زیادی از خواستگارهای قبلی ام سر تر بودن، خانواده ای کاملا هم شان و شخصیت خانواده و پسری با تیپ و شخصیتی موجه. میتونم بگم تنها و تنها چیزی که من رو از همون اول کمی قلقلک میداد، ظاهر ریز و قد ایشون بود. چرا که من همیشه توی تصورم مردی قد بلند و چهارشانه بود، این نکته رو هم از قلم نندازم که من هم دختری ریزه با قد 157 هستم و از نظر ظاهری به گفته همه به هم میخوردیم. نمیتونستم تمام ویژگی های عالی که ایشون در نظر من داشتن رو به خاطر ظاهر ریز و قدشون نادیده بگیرم کما اینکه برای من از نظر جسمی جذابیت داشتن. حالا بعد از 10 ماه چیزی که کمی براش ترسیدم اتفاق افتاده، قد و ظاهر ایشون برام خیلی برجسته شده و من به مقایسه افتادم، طوری که حتی توی رابطم تاثیر گذاشته و سردتر شدم و این من و بی نهایت غمگین میکنه چون واقعا نمیخوام بر سر رابطه ام با همسرم چنین بلایی بیاد. ضمن اینکه بعد از ده ماه برای خواهر من خواستگاری اومده که همه جوره خوبه و ظاهرشون هم به شدت ایده اله. این روزها بیشتر این تفاوت ها به چشمم اومده و همش از مقایسه شوهرم با این آقای تازه وارد میترسم.

otherthinkwhat

بهترین درمان خانگی جوش صورت
حالا که پوستم اینقد صاف شده و خوشحالم انصاف دیدم که با شما در ...

9 ساعت قبل

شوهرم سرد مزاج است!
سلام لطفا منو راهنمایی کنید منو همسرم 5ساله ازدواج کردیم هنوز ...

9 ساعت قبل

مراسم عروسی بگیرم یا خانه بخرم؟
به نظر من یه عروسی سبک بگیر خونه ام بخر... من عروسیمو لونجور ک...

11 ساعت قبل

به ما بپیوندید

ایمیل

ثبت‌نام
فرم را تکمیل و به ما بپیوندید
ثبت نام
من حساب کاربری دارم، ورود
ورود

  ادامه
از نو  
من حساب کاربری ندارم؛ ثبت‌نام